header O Firmie

PAKSTEEL – wysokiej jakości pręty żebrowane

Specjalizujemy się w dystrybucji i handlu wyrobami ze stali, a oferowane przez nas produkty zaopatrują liczne inwestycje budowlane oraz hurtownie. Główny asortyment naszej firmy stanowią wyroby ze stali służące do zbrojenia betonu. Zespół PAKSTEEL tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.
Trochę historii

Działalność rozpoczęliśmy w podwarszawskich Ząbkach, gdzie przy ulicy Piłsudskiego mieścił się nasz magazyn i punkt przeładunkowy. Daliśmy się poznać jako wiarygodny i konkurencyjny cenowo partner w dostawie prętów żebrowanych oraz innych wyrobów hutniczych, co przyczyniło się do dynamicznego rozwoju firmy. Już po roku działalności okazało się, że dotychczasowa siedziba jest zbyt ciasna i nie możemy pomieścić całego asortymentu! Obecnie – zdecydowanie większa – siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, przy ulicy Konwaliowej 30/32.

Cele

Nie zamierzamy zwalniać tempa, a nawet próbujemy się rozpędzić jeszcze bardziej i dalej rozwijać PAKSTEEL. Poszerzamy teren działania, przez co zdobyliśmy wielu nowych partnerów handlowych z całego woj. Mazowieckiego. Nieustannie wzbogacamy ofertę o kolejne działy produktów uzupełniających nasz główny asortyment, jakim jest stal zbrojeniowa.

Wartości

Co jest naszym priorytetem? Przede wszystkim, pragniemy budować trwałe i wieloletnie relacje biznesowe w oparciu o zaufanie i satysfakcję Klienta. To z myślą o naszych odbiorcach wybraliśmy nową lokalizację firmy – postawiliśmy na miejsce, do którego można się łatwo dostać.

Pragniemy spełniać wszystkie oczekiwania naszych Klientów, dlatego też rozbudowujemy naszą ofertę o nowe produkty. Już teraz w asortymencie znajduje się stal żebrowana, pręty żebrowane, strzemiona zbrojeniowe, walcówka, profile, dwuteowniki, siatki zbrojeniowe czy włókno stalowe. Na życzenie Klienta realizujemy zamówienia obejmujące wyroby hutnicze nie wymienione w naszej stałej ofercie.

Wiemy jak cenna jest kompleksowa obsługa, dlatego oferujemy dowóz zamówionych towarów, w tym również transport stali.

Skontaktuj się z naszym działem handlowym, jeśli poszukujesz uczciwego i terminowego dostawcy prętów żebrowanych lub innych wyrobów ze stali. Ofertę kierujemy zarówno do wykonawców realizujących inwestycję budowlaną, jak również do prywatnych inwestorów i przedsiębiorstw produkcyjnych. Dopasujemy się do Ciebie i Twoich wymagań.

Zarząd firmy PAKSTEEL

34535201 O Firmie

PARTNERZY


termoorganika O Firmiepartner_zebrowscy O Firmiepartner_arcelor O Firmie

header O Firmie

PAKSTEEL tworzą fachowcy od wielu lat związani z rynkiem budowlanym. Naszym głównym asortymentem są wyroby stalowe do zbrojenia betonu. Firma swoje pierwsze kroki stawiała w ząbkach przy ulicy Piłsudskiego 148 gdzie zlokalizowany był magazyn i punkt przeładunkowy w handlu hurtowym stali zbrojeniowej, a w szczególności prętem żebrowanym. Już po roku działalności, ze względu na dynamiczny rozwój i poszerzony zakres asortymentu, dotychczasowe warunki okazały się dla nas zbyt ciasne, czego naturalną konsekwencją było przeniesienie siedziby pod Warszawski adres, na ulicę Konwaliową 30/32. Dzięki zmienionej lokalizacji otworzyliśmy przed sobą nowe perspektywy oraz ułatwiliśmy dostęp stale rosnącej rzeszy usatysfakcjonowanych klientów. Stając na przeciw stawianym nam oczekiwaniom w najbliższym czasie za główny cel stawiamy sobie zwiększenie pola działania po przez poszukiwanie nowych partnerów handlowych oraz uzupełnienie oferty o kolejne działy produktów komplementarnych profilowi prowadzonej działalności. Jesteś prywatnym inwestorem lub wykonawcą realizującym inwestycję budowlaną w Warszawie oraz jej okolicach? Poszukujesz uczciwego i terminowego dostawcy? Skontaktuj się z pracownikami naszego działu handlowego. Dopasujemy się do Ciebie i twoich wymagań.

34535201 O Firmie

Zarząd firmy PAKSTEEL

PARTNERZY


termoorganika-300x185 O Firmiepartner_zebrowscy-300x174 O Firmiepartner_arcelor-300x174 O Firmie

termoorganika-300x185 O Firmiepartner_zebrowscy-300x174 O Firmie partner_arcelor-300x174 O Firmie